sucesssNorintiems patobulėti ir išmokti daryti kur kas daugiau patiems, bei greitai išpopuliarinti savo fotografijos/video veiklą Facebook:
——
Prieš pora mėnesių lankiausi Facebook’e, o dar prieš tai – turėjau ir mėnesį Facebook marketingo mokymų iš to paties Facebook. Ir buvau pažadėjęs tais įgytais įgūdžiais, su fotografijos ir video profesionalais ir mėgėjais, pasidalinti. Tiesa, visa tai pavirto į kur kas daugiau nei pora straipsnių – tapo visu 4 dienų renginiu Microsoft Lietuva ir Vilniaus Universiteto Mobilių aplikacijų laboratorijoje, kartu su “Versli Lietuva”, “Mozilla Lietuva” ir kitų man norinčių padėti iniciatyvistų dėka.

SVARBU! Vakar peržengėme 100 Facebook ‘Dalyvauja’ riba, o EventBrite jau artėjame prie SOLD-OUT, liko paskutinės 8 nemokamos vietos į renginį.

Trumpai:
4 diena (liepos 6, sekmadienis, 10:00 – 17:30):
Fotografams ir videografams, turintiems savo Facebook puslapius, rekomenduoju labiausiai sudalyvauti 4-oje dienoje – kur tiek diskutuosime, Q&A’insime ir atlikinėsime praktinius bandymus ir užduotėles apie foto/video kameras, green sceen’us, stabilizatorius, bei kaip su nedidelėmis išlaidomis pasiekti tikslinę auditoriją ir sulaukti gerbėjų Facebook, kaip rasti tuos žmones ir kaip susirinkti klientus. Tiek aš, tiek dar pora mano draugų dalinsimės tiek patirtimi, tiek visus dalyvius įtrauksime į renginio aktyvią veiklą ir diskusijas, kad nebūtų tik skaidrių žiūrėjimas, o Jų rodysime kiek įmanoma mažiau.

1 diena (liepos 3, ketvirtadienis, 18:00 – 23:00):
Šita diena kiek kitokia, bet manau irgi gali būti aktuali – įrankiai ir patarimai kaip valdyti savo laiką ir laisvalaikį, kaip patiems suskaičiuoti tikslias darbo valandas, sekti savo produktyvumą, ar ‘darbas po palme Havajuose’ tikrai yra gerai, taip pat mokysimės greitai pristatinėti savo veiklą, save, ir kas ką veikia, bandysiu tiek aš tiek kolegos mentoriai padėti sudėtingus dalykus paversti paprastais ir nebijoti prisiimti iššūkių.

Taigi fotografams/videografams labiausiai rekomenduoju 4 diena, bet taip pat labai manau prasminga ateiti į abi dienas – 1 ir 4.

Na o 2 ir 3 dienos yra skirtos norintiems kurti ir sugebėti viską padaryti patiems – tiek pasiredaguoti WordPress tinklapį, tiek jį instaliuoti, tiek paruošti serverius. O 3 dieną viskas bus apie appsus. Šios dienos bus skirstomos pagal žmonių įgūdžius, tai tiek pagalba, tiek mentoriai, tiek užduotys skirsis – nuo tų kurie daro tai pirmą kartą, iki tų kurie turi didelius tinklapius, su dideliu lankomumu. Tad vėlgi trumpai – į antrą dieną aktualu ateiti tokiu atveju, jeigu norite nesamdydami programuotojo per savaitę patys pasidaryti panašų tinklapį kaip “ŽymiausiFotografai.lt”. Ir tam tikrai nereikia būti programuotoju smile emoticon.

70% renginio bus lietuvių kalba ir 30% anglų kalba.

Registracija čia (EventBrite forma integruota į puslapį):
http://hackathon.lt

Na o dalyvaujančius draugus, galite rasti Facebook renginio puslapyje:
https://www.facebook.com/events/687723781265295/

SVARBU – oficiali registracija į renginį yra tik per EventBrite.

Žemiau dar įdedu 4 dienos tvarkaraštį (visas tvarkaraštis yra čia: http://hackathon.lt/event-schedule/ ):
—-

Day 4: Marketing & Media day

Place: “Microsoft Lietuva” Office – “Baltic Hearts” center, Building A (Ukmerges st. 120, Vilnius)
Coding: NO CODING
Date: July 6th – Sunday
Time: 10:00am – 6:00pm (GMT+02:00)
~~~~~~~~~~~~~

10:00am – PART A – Social Marketing:
1. How to reach 250,000 Lithuanians with 50 dollars spent in ads.
2. 20 different ways to make your photography/video business popular IN 3 MONTHS via Facebook, Twitter, Google+ and Linked.in
3. Experiences and practical advices from Facebook Advertisement training program
4. How Media (Photo, Video & Social – Youtube, Vimeo & Facebook) can help you to promote your IT or Photo Business

11:50am – 10 minutes BREAK

12:00pm – PART B – Creating Media:
1. All about shooting in 4K.
2. Discussion, Q&A:
_a) APS-C VS Full-Frame
_b) Travel, documentary, studio equipment.
_c) Stabilizators – 5-axis in-camera, on-lens, electronic gimbala, steadycam’s etc.
_d) Camera gear – Sony A77II, A7r, A7s; Nikkon, Cannon Mark 3, R.E.D., GoPro 3+ Black, Nokia Lumia 1020 41Mpix, Samsung Galaxy S5; Medium Format Cameras.

1:20pm – 10 minutes BREAK

1:30pm – PART C – Editing Media:
1. Editing videos in 13.3″ Ultrabooks (Yoga 2 Pro, MacBook retina). MacOS VS Windows 8.1
2. Sofware for editing videos – Adobe Premiere CC, AHVCD, XVCD, ROVI Codes, Hardware VS Software acceleration, 4th Gen Core i7. Also Sony Vegas, Final Cut, Movie Maker.
3. Shooting with GreenScreen VS in locations. Budget and quality differences.
4. Practical example of using ChromaKey in Adobe Premiere CC.
5. How to complete short-lengh movie from shooting to editing in 3 DAYS
6. Photo editing – Adobe Photoshop CC VS Adobe LightRoom, IrfanView, Camera RAW VS JPEG.

4:00pm – VERY LATE LUNCH

4:30pm – PART D – RESULTS:
1. Hackathon results review
2. Hacker Rank 2014 in Lithuania

6:00pm – END (Pub crawl or party)